Web Tasarım ve Yazılımları.

Hayallerin tasarıma dönüştüğü yer!
Zap Tasarım

Teknolojik Tasarımın Anahtarı.

Bir "web" sitesi firmanın vitrini niteliğinde olup, firmanın güvenirliği ve imajını yansıtması, sanal dünyada kaliteyi yakalayabilmesi için çok önemli bir araçtır. Bu aşamadaki sizi diğer firmalardan ayırt edici olan web tasarımınız önem kazanmaktadır.

Zap Group olarak interaktif yapılanma alanında sizlere hizmetler sunuyoruz.

Mobil Tasarım Responsive Web Tasarım

Web Tasarım.

Firmamızın web tasarım hizmetlerindeki amacı; içeriği anlaşılır, yaratıcı ve görsel estetiğe sahip, kullanıcının sitede kaybolmadan rahatça dolaşmasının sağlanabildiği, amaca yönelik, sitede kullanılan tüm mecraların kurum kimliği ile uyumlu ve onu destekleyici bir şekilde planlanmasını sağlamaktır.
Web sitenize ulaşan hedef kitleniz artık sizi sanal ortamda tanımaya çalışacağını düşünürsek web tasarımınızın dinamik, etkileyici, kullanışlı, ziyaretçi dostu ve teknolojik bir yapıda olması kaçınılmaz bir durumdur. Özellikle son 10 yıl içinde web tasarım hazırtasarımlar dışında görsellik açısından daha güçlü, özgün tasarımlar öne çıkmaktadır. Tabi ki özgün web tasarımlar yaparken arama motorlarındaki sıralamanızı olumsuz etkileyecek unsurlarda göz önünde bulundurulmalıdır. Bunun için bir web sitenin tasarımı arama motorları optimizasyonu kriterlerine uygun yapıda olmalıdır.
Yine web yazılımı da bir o kadar iyi olmalıdır ki seo ve reklam çalışmalarınızda istediğiniz sonuçları alabilesiniz, bu konuda hizmetlerimizden web yazılım, seo kategorilerinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Unutulmamalıdır ki en iyi web tasarım, sizi en başarılı şekilde yansıtan çizgilerle oluşur. Zap Group olarak son teknolojiler ile hazırladığımız web tasarımları tamamen sizi yansıtan, sektörünüzün öncüsü olma yolunda kaliteli, güven verici çalışmalar olacaktır.
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına bir çok konuda profesyonel olarak faaliyet göstermekteyiz.
Sitenizin firmanız için bir kazanç kapısı olmasını hedefliyorsanız; 0 212 637 77 76 nolu telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firmanız için en doğru ve kaliteli tanıtımı birlikte oluşturabiliriz.

İşiniz için en iyi seçim.

Yazılım ekibimizle görüşüp firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda kurumsal web sitesi, e-ticaret, seo çalışması, domain&hosting hizmeti gibi firmanıza faydalı projeler için destek isteyebilirsiniz.

Hayallerini Yansıt .

Web Yazılım.

Web yazılım son kullanıcı tarafından her ne kadar projenin görünen yüzü olmasa da web sitenin kullanımı, oluşturulma amacı vb. açıdan önemli bir unsurdur. Web sitelerin son teknolojiler kullanılarak oluşturulması işlevselliğine olumlu katkı sağlayacaktır.
Yönetilebilir panelli bir site sayesinde dinamik, yenilikçi bir web sitesi sahibi olabilirsiniz. Bu güncellemeleri yapabilmeniz aynı zamanda arama motorlarında üst sıralarda çıkmanız, SEO çalışması önem arz eden bir durumdur. Web site panelinin kullanıcılar tarafından da pratik ve anlaşılır olması gerekir. Zap Group olarak, kendi bünyemizde geliştirdiğimiz yazılımlarımız, kurumunuzun ihtiyaçlarını Google ve diğer arama motorlarına uyumlu olarak karşılamaktadır.
Firma bünyemizde gerek Windows gerekse Linux tabanlı yazılım yapan profesyonel kadromuz ile siz müşterilerimize gururla hizmet vermekteyiz. Zap Group olarak belirlemiş olduğunuz alanlarda yükselişiniz için gerekli bakımları da belirli zaman dilimlerinde geliştirmek firmamız gerekli çalışmaları kontrollü bir şekilde yürütmekteyiz.

Web Tasarım Sosyal Medya Responsive
Fikirlerinizi Projelendiriyoruz.
Tasarım