Mobil ve Responsive
Tasarımlar.

Tasarımlarımız sizin isteğiniz üzere
mobil uyumlu hale getirilir
Responsive
Mobil

Bütçenize Uygun Web Sitesi Tasarımı ve Geliştirme Çözümleri.

Bütçenize Uygun Web Sitesi Tasarımı ve Geliştirme Çözümleri Web sitesi tasarımınız kurumunuzu dijital ortamda temsil eder. “İlk izlenimin, kalıcı olandır” felsefesiyle işletmenizi ve ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretiyoruz.
Çalıştığımız projelerde web sitelerini müşterilerimize özel tasarlamaktayız. Tüm web sitelerimiz yayına alınmadan önce farklı kullanım platformlarında test edilmekte ve gerekli düzenlemeler yapılmaktadır. Web tasarım ajansı sizlere daha fazlasını sunar.

Hayallerin tasarıma dönüştüğü yer!

Mobil Yazılım.

Yeni mobil teknolojileri yakından takip ediyor, uygulamalarınızı en yeni teknolojiler ile tüm ekran çözünürlüklerinde sorunsuz çalışan modern ve kullanıcı deneyiminin ön planda olduğu tasarımlarla donatıyoruz.
Günümüzde her geçen gün mobil/tablet cihaz kullanıcı sayısı büyük bir hızla artmaktadır. Mobil internet bağlantı hızının (3G ve 4,5G), yerel internet hızına rakip olmaya başlaması ile şirketlerin mobil yazılım ihtiyaçları kaçınılmaz hale gelmiştir. Zap Tasarım mobil yazılım ve mobil uygulama konusunda deneyimli güçlü uzman kadrosuyla, Mobil tasarım, mobil uygulama ve mobil yazılım çözümleri gibi her türlü platformda şirketlerin ihtiyaçlarına uygun çözüm sunmaktadır.
Sizlerinde mobil uygulama ihtiyacınız mı var? bizimle iletişime geçerek en kısa sürede ihtiyacınızı giderebiliriz. Mobil uygulamanızın ilk anından son anına kadar her türlü destek ve güvence ile projelendirme, analiz sürecinden uygulama mağazasında yayınlandığı süreye kadar ve bundan sonraki tüm süreçlerde yanınızdayız.


HobbyLife Plastik HobbyLife Plastik HobbyLife Plastik

Kurumsal Mobil Uygulamalar.

iOS, Android, Windows Phone ve Blackberry OS işletim sistemlerinde çalışan mobil uygulamalarla, kurumdaki mevcut süreçlerin kesintisiz yürütülebilmesine olanak sağlıyoruz. Mobil uygulama geliştirilirken, piyasada en yaygın olan versiyonlar ile yeni çıkan özellikleri barındırma arasındaki denge gözeterek çözümler üretiyoruz.
Örneğin; Sahada çalışan personelin lokasyonlarını takip edebilme, bilgisayardan uzaktayken stoktaki ürün ile ilgili işlem yapabilme, şirket dahilindeki raporlara uzaktan güvenli bir şekilde erişim artık çok kolay.


Sosyal İçerikli Mobil Uygulamalar.

Sosyal ihtiyacı karşılayacak nitelikteki fikirlerinizi mobil dünyasında hayata geçiriyoruz. Alışveriş, eğlence, müzik, fotoğrafçılık, video, araçlar, verimlilik, haber, yaşam, tarım, çocuk, aile, seyahat, sağlık, haberleşme, kişisel, medya, tıp, ulaşım, oyun, spor, finans, ticaret, iş, kitap, eğitim gibi bir çok alanda uygulamalar geliştiriyoruz.


HobbyLife Plastik HobbyLife Plastik HobbyLife Plastik

Bazı Projelerimiz

HobbyLife Plastik
1
Erkoç Plastik
Polytime
2
Polytime Plastik
Macgal
3
Macgal Group
Sem Plastik
4
Sem Plastik
Activo
5
Activo Elektronik
Vekta
6
Vekta Aydınlatma
Bosphorus
7
Bosphorus Boğaziçi Denizcilik
Bayraktar
8
Bayraktar Boğaziçi Denizcilik
Olcaylar
9
Olcaylar Group
Yıldızoğulları
10
Yıldızoğulları Otomotiv
Kasha
11
Kasha Tekstil
InfoGroup
12
İnfo Group
HobbyLife Plastik
Polytime
Macgal
Sem Plastik
Activo
Vekta
Bosphrous
Bayraktar
Olcaylar
Yıldızoğulları
Kasha
Infogroup