Domain & Hosting

Sunucu altyapımız sayesinde her zaman yedekli
ve yüksek performanslı web hosting hizmetimiz
ile cPanel veya Plesk paneli ile web sitelerinizi yönetebilirsiniz.

Web sitelerinizi ve maillerinizi sunucumuzda barındırabilirsiniz. .

Zap Group firması Web Hosting hizmeti verdiğimiz tüm sunucularımız, çeşitli veri merkezlerinde firmamıza özel olarak tahsis edilmiş sunucuları bulunmaktadır. Mevcut altyapı sayesinde sunucularımıza, yurt içi ve yurt dışından yüksek kapasiteli internet çıkışı ile güvenilir ve hızlı internet bağlantısı sağlamaktayız. Zap Group firması, 3000'den fazla müşterisine kendi serverları üzerinden web hosting ve e-mail hizmetleri sunmaktadır.

"NBD, Netlik, basitlik ve dürüstlük"

Domain


Donanım Altyapısı.


Donanım olarak Intel Xeon E-5 2620v3 tipi kurumsal sunucular kullanmaktayız.
Sunucularımızın konfigürasyonu ; Intel Xeon E-5, SSD Enterprice Diskler, 32 GB DDR4 Ramlerden'den oluşmaktadır.
Firmamıza kayıtlı olarak 15 adet aynı özelliklere sahip Intel Xeon sunucular kullanılmaktayız. Sunucularımız windows ve linux tabanlı hosting hizmetlerini kesintisiz ve en yüksek performans, %99.9 uptime ile verebilmekteyiz. Network güvenlik donanımı olarak FortiAnalyzer-2000A model firewall kullanılmaktayız. Sunucularımızın ve network donanımlarımızın tümü lisanslı olup firmamıza aittir.


Web Hosting.

Hosting Paketlerimiz ile ister Linux ister Windows sunucularımız üzerinde sitenizi güvenle barındırabilirsiniz. Daha yüksek kapasiteli htiyaçlarınız için kurumsal hosting paketlerimizi sizlere önerebiliriz.
Windows sunucularımızda PHP programlama dili, MySQL veritabanı gibi uygulamalar ile hazırlanmış olan sitelerinizi sorunsuz hizmet alabilirsiniz. İstersenizde PHP programlama dili, MySQL veritabanı gibi uygulamalar ile çalışan uygulamalar için Linux Hosting paketlerini tercih edebilirsiniz.


Kurumsal Hosting.

Kurumsal hosting paketleri normal hosting paketlerinden farklı özelliklere sahiptir. Kurumsal hosting paketlerinde her paketin kendisine ait özel IP adresi bulunmaktadır. Normal hosting paketlerinde ise bir IP adresinde yüzlerce site bulunmaktadır. Tüm kurumsal hosting paketleri günlük olarak , uzak lokasyona yedeklenmektedir. Kurumsal Hosting, isteğe bağlı olarak Linux veya Windows işletim sistemleri üzerinden servis verebilmektedir.


E-Ticaret Hosting.

E-ticaret Hosting ile birlikte isterseniz satın alabileceğiniz Sabit IP ve SSL sertifikası 128 bit güvenlik sağlamaktadır. Müşterileriniz web sitenizde güvenle gezip ürünlerinizi satın alabilir.

Zap Tasarım

Web siteleri için etkili, pratik, seveceğiniz bir alan adı ve en ekonomik hosting çözümleri ile basit bloglardan yüksek trafik çeken sitelere kadar her türlü gereksinim için hızlı ve güvenilir planlar hazırlar.

Sağlanan Hizmetler.

  • Web Hosting

  • Kurumsal Hosting

  • E-Ticaret Hosting

  • Kurumsal E-Posta Hizmetleri

  • Web Mail Paneli

  • Anti-Virüs ve Anti-Spam Çözümleri

  • SSL Sertifika Hizmetleri

  • Online Ödeme Hizmetleri

  • Web İstatistik Raporlama

Domain Domain Domain
Fikirlerinizi Projelendiriyoruz.
Domain
>