BİZ NE YAPIYORUZ?

Konusunda uzman ve deneyimli yazılım ekibimizle ister kendi ağınızda çalışan ister online işlemler yapabileceğiniz windows veya linux platformlarında sorunsuzca çalışan çözümler üretiriz.

 

Yazılım ekibimizle görüşüp firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda e-ticaret, otomasyon sistemleri, müşteri ilişkileri, stok entegrasyon sistemleri gibi firmanıza faydalı projeler için destek isteye bilirsiniz.

Yenilikçi Çözümler

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, bir kurumun görünen yüzüne verilen isimdir. Bu ifade belli sınırları çizilmiş ve genellikle değişmez bir ifadedir. Kurumu anımsatacak bir tasarımın ne ölçülerde ve nasıl kullanılması gerektiğini belirten kurumsal kimlik bu sistemin vazgeçilmez öğesidir. kurumsal kimlik tasarımı amblem (logo), araç üstü giydirme, antetli kâğıt, tabela, web sitesi, ambalaj dizaynı, fatura , kartvizit …vb. hizmetleri kapsamaktadır.

Web Tasarım ve Yazılım

Web Tasarımı, bir firmaya ait olan bilgileri aynı şekilde kullanıcıya göstermesine yardim eden bir takım yazılım teknolojileri toplamına verilen isimdir. 

Yazılım, çeşitli görevler amaçlayan, var olan bir problemi çözmek amacıyla çeşitli yazılım dili kullanılarak oluşturulmuş kodlama biçimidir. Firmanın isteklerini göz önünde bulundurarak analist ekipleri tarafından doğru amaca hizmet eden ve aynı zamanda firmanın verimini arttıran programlar hazırlanır.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya bir firmanın ve müşterilerinin çift taraflı ve eş zamanlı bilgi paylaşımına ulaşılmasını sağlayan sistemdir. Ayrıca sosyal medya; kişilerin internet üzerinde birbirleriyle yaptığı diyaloglar ve paylaşımların bütünüdür.

Web Hosting

Hosting veya Barındırma, paylaşılmak ve yayınlanmak istenen bilgiler, resimler veya dokümanların kullanıcıları tarafından erişebileceği bir disk veya bulutta tutulmasıdır.

İnternet üzerinde paylaşılan tüm bilgiler için gerekilmektedir. Sanal ortam bağlantısı olan, kullanıcılara aynı anda hizmet verebilecek bir bilgisayarda (sunucuda) barındırma işlemine web hosting denir.

Seo ve Google Ads

SEO,Arama motoru optimizasyonu (Search Engine Optimization), arama motorlarının web sayfalarını doğru anahtar kelimeleri kullanarak ulaşılabilirliğini sağlayan teknik çalışmalardır. Arama motorları, arama sonuçlarını listelerken sayfaları bu ayrıntıya dikkat ederek oluşturmak durumundadır.

Video/Fotoğraf

Richard McClintock, a Latin professor at Hampden-Sydney College in Virginia, looked up one of the more obscure Latin words, consectetur, from a Lorem Ipsum passage, and going through the cites of the word in

Projenize bugün birlikte başlayalım.

Hızlıcana projemize başlamamız için formumuzu doldurup gönderin,çarçabuk hayallerinizi gerçekleştirelim

Projenize bugün birlikte başlayalım.

Hızlıcana projemize başlamamız için formumuzu doldurup gönderin,çarçabuk hayallerinizi gerçekleştirelim

Lütfen hiç bir alanı boş bırakmayınız !

İletişim Bilgileri

Proje Türü

Yaptırmak istediğiniz proje türlerini seçiniz

Bütçe

Bütçe

Lütfen Fiyat Aralığını Belirtiniz

1000 TL
15000TL +
Proje Hakkında

Zaman

Projeniz Hakkında

Dosya

Adımızı nereden duydunuz ?